Otázky a odpovede

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Aký je mechanizmus účinku ALA?

ALA v potrave sa rýchlo vstrebáva, transportuje do vnútrobunkových kompartmentov a redukuje sa na kyselinu dihydrolipoovú (DHLA) pôsobením enzýmov1. Prostredníctvom nukleárneho faktora Nrf2 indukuje syntézu enzýmov nevyhnutných pre ochranu tkanív pred oxidačným poškodením voľnými radikálmi a inhibuje expresiu prozápalových cytokínov (IL-1β a IL-6, TNF-α, NF-κβ, ICAM-1 a VCAM-1)3, ktoré sú zvýšené pri viacerých neurologických ochoreniach

Aké je dostatočné množstvo ALA na riešenie bolesti?

Dostatočné množstvo - denná dávka 200-600 mg. To pokryje 1000 násobok množstva dostupného v pravidelnej strave. Najvyššia hladina v krvi je 30-60 min po požití.1

Ako dlho sa má užívať Revitanerv Strong?

Výživový doplnok Revitanerv Strong je určený na doplnenie bežnej stravy vitamínmi. Revitanerv Strong sa môže užívať dlhodobo.

Aké je dávkovanie Revitanervu Strong?

Revitanerv strong sa užíva denne 1 tableta 1x denne najlepšie spolu s hlavným jedlom. Treba ju zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Aké sú kontraindikácie pre Revitanerv Strong?

Aké sú kontraindikácie pre Revitanerv Strong? Ide o precitlivelosť na zložky produktu Revitanerv STRONG.

Môžu Revitanerv STRONG užívať tehotné a dojčiace ženy?

Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú ženy chránené účinnou antikoncepciou

Môžu Revitanerv STRONG užívať deti?

Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.

Môžem užívať Revitanerv STRONG aj s inými liekmi alebo inými výživovými doplnkami?

Nie sú známe žiadne interakcie s inými liekmi. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom o užívaní prípravku Revitanervu Strong.

Kedy je najlepšie užívať Revitanerv Strong?

Ideálne je užitie ráno alebo počas obeda spolu s hlavným jedlom. Revitanerv Strong treba zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Môžu užívať Revitanerv STRONG aj Warfarínoví pacienti?

Výživové doplnky sa majú počas liečby warfarínom užívať s opatrnosťou. Odporúčame konzultovať užívanie Revitanervu Strong s ošetrujúcim lekárom.

Čo mám robiť, keď zabudnem užiť Revitanerv STRONG?

Denná dávka Revitanerv Strong sa nemusí nahradzovať. Ak si spomeniete v priebehu dňa, užite 1 tabletu a na druhý deň pokračujte v užívaní ako ste boli zvyknutý.

Obsahuje Revitanerv Strong laktózu?

Nie. Revitanerv Strong môžu užívať aj pacienti s laktózovou intoleranciou.

Môžu Revitanerv Strong užívať pacienti s cukrovkou?

Áno, Revitanerv Strong môžu užívať aj pacienti s dg. Diabetes mellitus (cukrovka). V tomto prípade odporúčame konzultovať užívanie s Vašim ošetrujúcim lekárom.

Môžu Revitanerv Strong Strongceliatici?

Áno môžu, Revitanerv Strong neobsahuje lepok.

Môžem po užití Revitanervu STRONG šoférovať auto a vysokozdvižný vozík? Ovplyvňuje koncentráciu?

Revitanerv Strong neovplyvňuje koncentráciu a možnosť viesť motorové vizidlo.

Môžu užívať Revitanerv Strong pacienti s onkologickými ochoreniami?

Revitanerv Strong je výživový doplnok a je určený na doplnenie bežnej stravy vitamínmi. Odporúčame pred užívaním poradiť sa s vaším lekárom.

Čo je Revitanerv Strong?

Výživový doplnok Revitanerv STRONG je určený na doplnenie bežnej stravy vitamínmi. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. S obsahom vitamínov B1, B2, B3, B5 a B6 pomáha ku každodennému lepšiemu výkonu. Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Aké sú účinné látky v jednej tablete?

Prečo sú vitamíny obsiahnuté v jednej tablete dôležité pre ľudský organizmus?

Dobrý deň, rád by som vedel, aké je zloženie produktu. Mám na mysli kompletné zloženie tabletky. To by ste mohli uvádzať na Vašej stránke. Ďakujem.

Zloženie látok obsiahnuté v jednej tablete Revitanerv Strong: Aktívne látky Hmotnosť (mg) 1. kyselina alfa-lipoová 500,00 ± 7,50% 2. Vitamín E 53,64 ± 7, 50% 3. Ginko Biloba 40,00 ± 7,50% 4. Nikotínamid 24,00 ± 7,50% 5. Kyselina pantoténová 9,792 ± 7,50% 6. Vitamín B6 2,552 ± 7,50% 7. Vitamín B2 2,100 ± 7,50% 8. Vitamín B1 2,034 ± 7,50% 9. Seleničitan sodný 0,182 ± 7,50% Pridané látky Mikrokryštalická celulóza Oxid kremičitý Karboxymetyl celulóza Horečnaté soli mastných kyselín Zloženie obalu tablety Hydroxypropylmethylcelulóza Oxid titaničitý Talekový prášok Sorbitol Lecitín

Dôležitosť jednotlivých účinných látok pre ľudský organizmus nájdete v sekcii zloženie.

V prípade Vášho záujmu, napíšte nám prosím otázku, ktorá sa týka prípravku Revitanerv Strong. Do 2 pracovných dní Vám odpovieme.

    Zásadami spracovania a ochrany osobných údajov